Вступна кампанія на січень 2016 відкрита! Хто не вступив у вересні, тому сюди!


Освіта за кордоном багато чим відрізняється від нашого, вітчизняного. Основна відмінність — це кредитна система навчання, якою користується більшість країн, у тому числі США, Канада, Великобританія і деякі інші країни Європи. Саме це дає можливість абітурієнтам поступати на академічні програми кілька разів на рік. Оскільки прийом документів на вересень вже практично закінчений, ми пропонуємо Вам розглянути варіанти надходження на січень наступного року.

Вам підійде вступ до університету з початком навчання в січні 2016 року, якщо Ви:

  •     тільки зараз отримали свій атестат про середню освіту
  •     найближчим часом отримаєте диплом бакалавра
  •     Вам потрібен час, для того, щоб «підтягти» свою англійську
  •     отримали непрохідний бал по ЗНО (у закордонні вузи документ про ЗНО не потрібний)
  •     ще не визначилися зі своєю майбутньою спеціальністю
  •     хочете взяти паузу у навчанні (після школи / університету)


Оскільки процес оформлення у вищі навчальні заклади зазвичай займає досить багато часу, ми рекомендуємо почати його вже зараз. Цього року ситуація трохи ускладнена більш тривалим розглядом документів у посольствах, так що готуватися слід заздалегідь.

У яких країнах навчання можна розпочати в січні?

Насамперед, це Сполучені Штати Америки. У цій країні в січні можна вступити відразу на перший курс без будь-яких підготовчих програм. Звичайно, якщо Ваші академічні здібності та рівень англійської відповідають вимогам навчального закладу. Якщо ж Ви по якихось параметрах не дотягує, в січні також можна вступити на підготовчі курси. Тут є ще одна перевага — по закінченню підготовчих курсів вступ до університету здійснюється автоматично, без додаткових іспитів. У деяких випадках можна перевестися відразу на другий курс! Наприклад, якщо студент показує гарні результати і береться за вивчення академічних предметів вже на етапі підготовки. Для вступу в січні ми рекомендуємо Long Island University, Northeastern University, Pace University, University of South Florida, Roosevelt University.

У Канаді надходження в січні також можливо, проте взимку студентів беруть далеко не всі ВУЗи. Ми рекомендуємо кращі університети Канади, в які поступити можна два рази на рік, це: Royal Roads University, Vancouver Island University, Sheridan Institute of Technology and Advanced Learning, Cape Breton University. Як правило, українські студенти віддають перевагу все ж надходити в Канаду через підготовчі курси, розпочати навчання на яких можна також у січні. Система така ж, як і в США — після курсів студенти вступають до університету автоматично. Подивіться також стоимость обучения в канаде

Ще одна із самих пріоритетних країн для освіти серед українських студентів — Великобританія — також приймає студентів в січні. Однак прийом здійснюється тільки на програми підготовки. Британські учні вже зі шкільних лав починають вивчати профільні предмети за майбутньою спеціальністю, з цього можуть відразу вступити до університету. Українським абітурієнтам такої підготовки не вистачає, по-цьому доводиться «підтягувати» знання на підготовчих курсах. Ми рекомендуємо такі ВНЗ у Великобританії з початком навчання в січні: Bournemouth University, City University London, Heriot-Watt University, Queen Mary, University of London, University of Sussex.

Про інші варіанти надходження в січні дізнавайтеся у менеджерів «Старт Плюс» за телефонами: +38 (044) 580 3126, 236 8550.

Добавить комментарий