Візаж — мистецтво створення особи

Візаж — це насамперед мистецтво. Між візажем та макіяжем існує суттєва різниця. Візаж — це технологія створення образу, яка поєднує в собі макіяж, зачіску і весь образ людини. Це більш широке поняття, яке вимагає знання законів композиції, колірного з’єднання, психології впливу на оточуючих. Візаж покликаний підкреслити саме вашу індивідуальність за допомогою багатьох інструментів (одяг, макіяж, зачіска, нігті, аксесуари і т. П.) Візаж освоїти непросто, це здатність гармонійно поєднувати макіяж, зачіску та інші деталі іміджу в одній індивідуальності. Відвідуючи курси візажу, ви зможете використовувати психологію кольору, оперувати закономірністю композиції і нанесення малюнка, вникнете в основи косметології та перукарського мистецтва. Професіонали вищого рівня допоможуть вам з вибором засобів по догляду за шкірою відповідно до вашого типу шкіри, відповідних відтінків, а також виконувати денний та вечірній макіяж.

Візаж, звичайно, має на увазі макіяж, але в більш високому сенсі, беручи до уваги всі особливості обличчя конкретної людини, її зачіску, одяг, і навіть фігуру.
Завдання візажиста — підібрати і правильно застосувати весь набір косметики для зорової корекції особи, виділення і підкреслення привабливих сторін і приховування, нівелювання тих, що здаються «недоліками». Насправді, хороший візажист використовує і ці недоліки теж, просто він так наносить грим, що представляє їх у більш вигідному світлі, змушує «працювати» на загальний позитивний образ.
Тому візажу необхідно вчитися, так само як і вивчати сучасні косметичні засоби та їх правильне використання. А тут не обійтися без знання азів медицини, почасти хімії.

Ідеальний візаж враховує основні фактори:
— Форму обличчя (овальна, кругла, квадратна, свекловідная, трикутна та ін.);
— Співвідношення окремих частин обличчя (пропорції);
— Сполучуваність різних відтінків, цветотип людини.

Що необхідно для візажу? Набір візажиста.

Тепер, коли ви вже внутрішньо готові змінитися і виглядати краще, ніж будь-коли, подбайте про те, щоб під рукою завжди були необхідні «інструменти».
1. Засоби по догляду за шкірою. Якими засобами ви повинні користуватися до нанесення макіяжу, а також для його видалення. Це можуть бути різного роду очищаючі засоби, тонізуючі гелі та тоніки, зволожуючі і регенеруючі креми.
2. Кошти декоративної косметики. Вони використовуються безпосередньо для виконання макіяжу. Це маскуючі засоби (грунтовки, коректори), тональні креми, пудра, рум’яна, контурні олівці, туш для вій, губна помада.
3. Додаткові матеріали. Це кошти, без яких вам просто не обійтися при нанесенні макіяжу: косметичні серветки, ватні тампони і палички, затискачі для волосся і т. д.

Добавить комментарий