Заміна внутрішньої батарейки ноутбука Asus

Приблизно раз на півтора року виникає необхідність заміни внутрішньої батарейки, щоб її поміняти не обов’язково нести ноутбук Asus в ремонт. Дізнатися, що батарея прийшла в непридатність можна на вимогу комп’ютером пароля на BIOS (притому, що пароль цей ніхто не встановлював), а також по напису на екрані «CMOS battery low».

Для того щоб зробити операцію заміни внутрішньої батарейки ноутбука, необхідно його розібрати. Щоб розібрати ноутбук Asus потрібно укласти його на рівну стійку поверхню. Далі необхідно відкрутити болтики, якими кріпляться кришки (нас цікавлять ті, під якими знаходяться жорсткий диск і пам’ять вашого комп’ютера).

Коли кришки зверху зняті, потрібно почати розкрутку самого корпусу. Під вінчестером ви виявите четвірку болтів. Щоб розібрати ноутбук, потрібно зняти привід. Для цього видаліть болт, який ви знайдете всередині місця для жорсткого диска. Відкрутивши ще два болти, зніміть вентилятор

(Кулер). Тепер слід обережно, потягнувши трохи на себе, витягнути всю охолоджуючу систему ноутбука. Наступний пункт — петлі, на яких також потрібно зняти по два болти на кожній. У середині машини є заглушка-петля з пластику. Під нею можна виявити коннектор матриці і wi-fi антену. Заглушка кріпиться двома болтами.

Далі знімається клавіатура вашого Asus, яка кріпиться засувками. Шлейф потрібно від’єднати. Щоб повністю від’єднати верхню частину — матрицю, відкрутіть болти, що фіксують петлі, з двох сторін. Від’єднуємо ще один шлейф. Видаляємо два болти, що кріплять заземлення. Вони розташовані прямо під шлейфами. Знімаємо верхню частину. Потім, відкрутивши дев’ять болтів і від’єднавши ще один шлейф — тачпада, а також відкривши клямки корпусу, можна зняти, нарешті, верхню кришку.

А щоб дістати батарейку BIOS, доведеться зняти плату, відкрутивши ще чотири болтика. Міняємо батарейку- «таблетку» на материнській платі. Затем собираем компьютер онлайн и производим проверку ноутбука.

Добавить комментарий