Який радіатор опалення краще

З наближенням зимової холоднечі багато людей, у Полтаві, починають замислюватися про пошук способів утеплення свого житла. Деякі обзаводяться додатковими джерелами тепла, але для початку не завадило б переконатися, наскільки ефективно працюють батареї в будинку, адже, якщо правильно підібрати батарею, необхідність у придбанні обігрівача і оплати рахунків за поглинається їм електрику просто зникне — це підтвердить Вам будь-який сантехнік. У цій статті ми розглянемо основні види батарей та їх якісні характеристики. «Сантехник Полтава» пропонує до вашої уваги 4 види батарей.

    Чавунні радіатори.

Як правило, батареї радянського зразка являють собою досить важку і габаритну конструкцію саме з чавуну. Такі моделі знаходяться у продажу і донині, знаходячи свого покупця завдяки низькій вартості і стійкості до корозії. Однак, у порівнянні з сучасними аналогами, вони значно поступаються за ступенем теплопровідності, адже для того, щоб розігріти чавунну батарею до 45 градусів, у ньому повинна циркулювати вода температурою не менше 70 градусів. До того ж батареї з чавуну мають не зовсім презентабельний вигляд. А також, встановити таку батарею, сантехніку, потрібно у два рази більше часу.

    Радіатори алюмінієві.

Вони відрізняються високим ступенем теплопровідності, привабливим виглядом і своєю довговічністю. Використовується виключно в приватних будинках і котеджах, оскільки тиск в системі опалення приватного будинку в кілька разів нижче, ніж тиск у трубах багатоповерхового будинку в Харкові.

    Сталеві радіатори.

Сталь — один з найбільш довговічних матеріалів, який не поступається аналогам по тепловіддачі і відрізняється стильним дизайном. Батареї зі сталі бувають панельними і трубчастими. Перші відрізняються прийнятною ціною, другі зазвичай виготовляються з нержавіючої сталі, і часто є втіленнями дизайнерських рішень.

    Біметалічні радіатори.

Це свого роду гібрид двох вищеперелічений побратимів, що поєднує в собі властивості високу тепловіддачу алюмінію і зносостійкості сталі. Конструкція має сталеву основу з ребрами з алюмінію, вона може застосовуватися при будь-якому вигляді опалення. Тому, такі батареї мають, в Полтаві, відповідний високій якості попит.

При виборі батареї опалення Вам варто звернути увагу на такі фактори як тепловіддача матеріалу, з якого він зроблений, надійність, тиск в системі опалення будинку або квартири (тиск в будинку Вам підкаже сантехнік). Враховуючи вищевказані фактори, вам вдасться вибрати дійсно ефективний радіатор, який зможе вберегти Вас від холоду і зайвих витрат і клопоту.

Добавить комментарий