Коста Дорада — золотий берег

Золотий берег

Лежати пляжним «овочем» на золотистому пісочку цієї Кости дуже складно. Навколо весь час будуть снувати шопоголіки, божевільні генії, різномасті мистецтвознавці і ситі до непристойності лискучі кішки. Відгородитися від цієї «суєти» буде неможливо. Тому краще відразу підготуватися до того, що будете колесити по узбережжю, гуляти по незвичайним музеям, і щовечора будувати плани подорожі на завтра.

Сосни-пінії з кучерявим шапками-верхівками, яскраві квіти, скелі, золотистий пісок, синє-синє море, затишні бухти … Років 30 тому цією красою впивалися лише іспанці та художники, охочі до місць, куди музи прилітають найчастіше. Туристи обживати це узбережжя стали зовсім недавно. Саме завдяки цьому «недавно» Золотий берег або Коста Дорада, на відміну від інших популярних курортів Іспанії, не забудована хаотично готелями. Тут — розкішний променад уздовж усього берега: він з’єднує невеликі містечка-курорти і містечка з готелів, один з кращих готелів це Mediterranean Village

Своє «золоте» назву це узбережжя отримало завдяки дрібному золотистому піску, який широкою стрічкою тягнеться на 200 кілометрів. Однак, зустрічаються і кам’янисті пляжі, але їх небагато.

Всі пляжі в Іспанії — муніципальні. Але на кожному є прокат парасольок і лежаків. В день це задоволення коштує від 3-5 євро. Більшість пляжів в Коста Дорада — пологі, тому його для відпочинку часто вибирають сім’ї з дітьми.

Повітря цього «Золотого берега» настільки хороший, а енергетика цього краю настільки сильна, що ця Коста може похвалитися тим, що будь-якої людини зробить художником. Саме завдяки цьому чарівному міксу тут виріс один з геніїв XIX-XX століть — Антоніо Гауді. Його ідейна батьківщина — місто Реус, що недалеко від Таррагони, а його творча «майстерня» — Барселона, яку часто називають «місто Гауді». Деякі так і вважають, що фантазія маленького Антоніо склалася завдяки цьому місцю. Неначе вправлявся він у будівництві на цьому м’якому і податливому золотавому піску.

У цих краях можна постійно подорожувати. Курортні містечка тягнуться вздовж всього узбережжя. У Салоу з’їжджаються тусовщики всіх мастей, в Ла Пінеда з його надто пологим пляжем — сім’ї з малечею, в Камбрілсі зупиняються любителі смачно поїсти, ну а в парк «Порт Авентура» заїжджає кожен, хто любить швидкість і веселощі. Реус — найближча і найзручніша точка відправлення в усі міста Коста-Дорада: до Таррагони — всього 14 кілометрів, до інших — і того менше.

Добавить комментарий