Замок в хмарах


Історія замку Гогенцоллерн в Баден-Вюртемберзі, в 50 кілометрах від Штутгарта, налічує без малого 1000 років.
Протягом більшої частини цього часу власниками фортеці були представники старовинного князівського роду, на прізвище якого названа споруда

burg-hohenzollern-gross_0[1]Серед Гогенцоллернів зустрічаються графи, герцоги і навіть монархи, що правили Німеччиною, Пруссією та Румунією. До речі, до однієї з гілок по чоловічій лінії належить претендент на російський престол Георгій Михайлович Романов, що визнається деякими монархістами.

Замок неодноразово був зруйнований дощенту, проте кожного разу його відбудовували заново. Перший варіант споруди залишився тільки на картинах. До наших днів збереглися частково другий будова і повністю третій, зведене королем Пруссії Фрідріхом Вільгельмом IV між 1850-м і 1867-м роками.

Незважаючи на велику кількість кімнат (більше 50) і розкішну меблювання, фортеця використовувалася виключно як захисне укриття. Справжнім будинком замок став лише для сім’ї кронпринца Вільгельма в 1945 році. Згодом він був похований біля стін замку разом зі своєю дружиною.

Для комфортного путешествия по замках Германии, было бы прекрасно знать основы немецкого языка, для общения с местными жителями Германии, для этого нужно всего лишь пройти курсы немецкого языка в Киеве.

Добавить комментарий