Особливості поведінки студента під час складання іспиту

Шкільний іспит мало відрізняється від іспиту в університеті — ті ж правила і вимоги, єдине, що приймається він викладачами, а не вчителями і в більш строгій обстановці. Для того щоб отримати хорошу оцінку, звичайно, необхідно підготуватися до іспиту і мати рівні стосунки з викладачем. Звичайно, оцінка буде залежати і від того, як ви будете себе вести на іспиті і в що будете одягнені.

Новости сайта:радио онлайн с бесплатным прямым эфиром

Викладачі, як і всі живі люди, помічають, як виглядає студент і якої поведінки дотримується на іспиті. Будь-який прояв неповаги, наскільки б воно суб’єктивно не було сприйнято, може негативно вплинути на екзаменаційну оцінку.

На іспит необхідно одягнутися в діловому стилі: брючний костюм, спідницю і блузку або плаття. Не слід одягати короткі наряди з декольте, такий вид не сподобається не тільки жінкам-викладачам, а й чоловікам, які вважатимуть, що на іспит потрібно одягатися більш стримано, що не дискотека ж. Так як іспит — це свято для викладача, потрібно одягатися урочисто, але в міру. Макіяж повинен бути природним, не потрібно надто яскравих фарб, ви повинні виглядати доглянуто, але не в якому разі не зухвало. Одяг повинен бути акуратною і охайним, а головне — зручною, щоб вчасно іспиту ви не переживали, що спідниця задирається, а гудзики на тісній блузці ось-ось відірвуться.

Прийшовши на іспит, важливо зберігати спокій і впевненість. Навіть якщо ви погано вивчили квиток, не панікуйте, в будь-якому випадку це не допоможе вам скласти іспит, а тільки все погіршить. Якщо ви будете спокійні і розсудливі, можливо вам вдасться знайти спосіб здати його, не маючи ніяких знань. Виручити вас може відмінник за сусідньою партою, шпаргалка і навіть викладач. Якщо у вас хороші стосунки з викладачем, ви можете отримати невелику консультацію і в нього. Пару навідних запитань і його відповіді в будь-якому випадку допоможуть вам написати квиток хоча б на 3.

Якщо ви знаєте предмет, але просто трохи розгубилися і не можете згадати відповідь. Сядьте і постарайтеся повністю зосередитися на відповіді. Намалюйте схему відповіді або складіть невеликий план, в якому зійшлися на найголовніші визначення. Якщо іспит усний, відповідайте впевнено, підкріплюючи свої слова фактами і прикладами. Це дозволить викладачеві побачити, що ви не тільки добре вивчили предмет, але і чудово в ньому орієнтуєтеся.

Добавить комментарий