Заробіток з Blogun

Напевно, зараз серед користувачів Інтернету практично немає тих, хто не користується блогами. Це відмінний спосіб поділитися власною думкою, розповісти про події, які відбулися в житті, а також дізнатися про новини в житті своїх друзів. Однаксервіс Blogunзначно розширює межі можливостей користувачів всесвітньої павутини — він дозволяє перетворити щоденну процедуру написання постів в можливість заробляти непогану надбавку до зарплати. «Як заробити на Блогуне?» — Запитаєте ви. Відповідь, як не дивно, простий. Потрібен грамотний підхід.

Перш ніж цікавитися, як працювати з Блогуном і почати отримувати приємні бонуси з кожного свого посту, ваш блог повинен відповідати вимогам, що пред’являє Блогун. Кількість читачів вашого блогу має бути не менше двадцяти — це підтверджує сайт Блогун, відгуки про нього користувачів. Відвідуваність ні на що не впливає, проте чим відвідувачів буде більше, тим краще для вас. Також, Блогун (відгуки) підтверджує, що кількість постів в блозі має бути не менше 20, кількість сторінок, які пройшли індексацію — не менше 20. Вивчивши сайт Blogun — відгуки, можна звернути увагу, що самі користувачі називають правило сайту Блогун «З чого почати ? »правилом двадцяти.

Ваш блог функціонує в мережі більше місяця, відповідає всім вимогам, значить, від питання «Як працювати з Блогуном?» Ви можете переходити до безпосередньої роботи. Досить вивчати статті на тему «Блогун: з чого почати?», Приступайте дореєстрації. На сайті Блогун вибираєте іконку «власник майданчика». Після того, як ви зареєструвалися, і перед тим, як отримаєте перший Блогун-заробіток, потрібно підтвердити те, що ви власник блогу. Додайте пост про нього і вставте в нього посилання, яку вам запропонує сам сайт — цей спосіб найбільш швидкий і легкий.

Зареєструватися в Blogun і заробити!

Якщо ви здійснили всі вищеназвані дії на сайті блог з, Заробіток свій ви зможете отримати за допомогою двох способів — це писати рекламні пости або брати участь в партнерських програмах. Якщо проаналізувати сайт Blogun, відгуки свідчать, що найбільший заробіток доступний саме за рахунок написання публікацій. Більшою мірою цей спосіб заробітку зводиться до реклами товарів чи послуг — ви отримуєте завдання від рекламодавців і розміщуєте у себе в блозі пост з посиланням на об’єкт реклами — всі можливі будівлі доступні на сайті Блогун. Відгуки рекламодавців хвалять цей метод, зокрема, тому, що він вважається досить дієвим.

Наступна можливість заробітку — це партнерські програми на Блогун. Ціни на такий вид заробітку не такі високі, адже це всього лише бонус, що надається сайтом — партнерський бонус від поповнення балансу рекламодавця, а також від виведення зароблених коштів блогером. Таким чином, сам сайт Blogun дає можливість компенсувати власну комісію в 15% від виведення.

Тепер ви знаєте, як заробити на Блогуне. Однак і це ще не все. Якщо ви хочете, щоб при використанні сервісу Блогун ціни на ваші послуги тільки зростали, вам необхідно використовувати в своїй роботі кілька головних правил. Перш за все, займайтеся публікацією тільки унікальних статей, щоб підвищити до вашого блогу лояльність пошукових систем. Використовуйте ключові слова, це призведе до вас на сторінку відвідувачів зі сторонніх ресурсів. У цьому випадку вашої роботи на сайті Блогун, відгуки рекламодавців про вас будуть виключно позитивними. Ну, і, звичайно ж, не забувайте про те, що ваші публікації читають люди, а не пошукові роботи, тому зробіть їх максимально цікавими для найрізноманітнішої публіки.