Читання вголос: інвестиції в майбутнє вашої дитини.

читаємо дітям книги англійською мовою

Мені здається, що я вже дуже багато писала і говорила про користь читання . Але, коли я питаю своїх знайомих і учасниць моїх програм, чи читають вони кожен день книги своїм дітям, то у відповідь часто чую «У нас не вистачає часу», «Книжки дорогі і їх не так просто дістати», «Ми ж мультики дивимося регулярно — це майже одне і те ж »або щось подібне можете знайти на сайті canSpeak.

Чесно кажучи, це все lame excuses, як кажуть англійці — тобто дохлі відмазки, перепрошую за сленг!

Є лише одна причина, по якій ви не читаєте щодня — ви не зрозуміли, наскільки це важливо. Адже, наприклад, якщо ви сильно захочете в туалет, то запевняю вас ви знайдете на цей час і гроші, якщо поруч буде тільки платний туалет.

Я не сумніваюся, що ви, як і будь-який батько, бажаєте для своєї дитини всього найкращого. Я також розумію, що в наш час нам дійсно постійно не вистачає часу. Але, як я вже сказала, ми завжди знайдемо час на щось, що для нас важливо. Ми кожен день знаходимо час поїсти, вмитися і почистити зуби і так далі. І якщо ми поставимо собі читання в пріоритет, то нам буде простіше виділити під нього час. А для цього нам потрібні аргументи, які переконають нас у важливості читання.

читати завждиТому я вирішила написати ще одну мотивуючу статтю, щоб постаратися донести до вас необхідність читати своїй дитині книги кожен день. У ній я перерахувала 10 важливих причин, за допомогою яких постараюся переконати вас у важливості читання діткам книжок вголос.

Ти ніколи не буває занадто старий, занадто безглуздий, занадто дикий, щоб забрати книгу і читати з дитиною.

Так як ми з вами вчимо іноземну мову, я кажу про читання книги цією мовою, але все те ж саме стосується і рідної мови, тому не забувайте приділяти час читання книг і на ньому.

10 причин читати дітям книги кожен день:

  1. читання книг дітямРозширюється словниковий запас . Завдяки регулярному читання книг вголос, у дитини буде активно поповнюватися словниковий запас. Як би не була багата і розвинена мова батьків і оточуючих дитини людей, книжковий словник все одно буде ширше.
  2. Розвивається почуття мови. Чим більше книг ви прочитаєте вашій дитині, тим краще у нього буде розвинене, так зване, «відчуття мови» — можливість граматично і стилістично грамотно висловлюватися мовою, навіть не повідомляючи правил мови
  3. Легко засвоюються граматичні конструкції . При регулярному читанні, ці конструкції часто повторюються і, тому, вони як би врізаються в пам’ять і легко спливають в мові. Причому в книгах зустрічаються і більш складні конструкції, які рідко можна почути в розмовній мові. А це суттєво полегшить подальше вивчення граматики.
  4. Закладаються основи грамотності: дитина розуміє, що звуки пов’язані з графічними значками — буквами, що ми читаємо і пишемо зліва направо і т.п … Завдяки цьому дитина буде добре підготовлений до самостійного читання та письма згодом і він буде клацати шкільну програму як горіхи .
  5. читання книг дітямРозвиток кругозору . З кожною новою книгою дитина буде дізнаватися щось нове, корисне, розвиватися соціально через різні сюжети, пізнавати навколишній світ з усіх боків, і так як його бачить автор, розуміти, що є добре, а що погано.

Чим більше ви читаєте, тим більше речей ви будете знати. Чим більше ви дізнаєтеся, тим більше місця ви будете йти.

  1. Розвиваються навички слухання і сприйняття на слух — засвоюється ритм і мелодика мови і мови. Навик аудіювання допоможе засвоїти тонкощі вимови англійської мови. А навик слухання, знову ж таки, дуже стане в нагоді в школі.
  1. уяваРозвиваються уява і фантазія , а, отже, і права півкуля мозку. Це сприяє більш гармонійного розвитку дитини і відкриває перед ним масу можливостей. Розвиток правої півкулі сприяє розвитку лівого, а, значить, і розвитку всього мозку цілком.

Читання марить з відкритими очима.

  1. звичкиФормуються більш здорові життєві звички , що особливо актуально в нинішній час розвитку комп’ютерних технологій і всього з ними зв’язаного. Прищепити дитині любов до книг, і малюк не буде клянчити у вас новий планшет і завжди знайде, чим себе розважити в будь-якій ситуації — йому буде досить просто звернутися до своєї фантазії і уяві.

Читання дає нам куди — небудь піти , коли ми повинні залишатися там , де ми знаходимося.

  1. лідерЧитання відмінно підготує до школи . Як правило, діти, яким батьки читали вголос, згодом починають читати самостійно, і не тільки для розваги, але і для отримання корисної інформації. Дослідження показують, що діти, яким рано почали читати вголос, вчаться значно краще за своїх котрі не читають ровесників, і частіше домагаються великих життєвих висот.

Сьогодні читач, завтра лідер.

  1. прихильністьЗміцнюється батьківсько-дитячі відносини. Батьки більше часу проводять з дітьми, займаються з ними улюбленою справою. Навіть якщо ви можете виділити на читання вголос всього 20-25 хвилин в день, це все одно буде дуже цінним і корисним проведенням часу.

Читаємо дітям ще до того, вони можуть зрозуміти слова, вчить їх зв’язати книги з любов’ю і ніжністю .

Ви можете мати відчутні багатства незліченні; Скриньки з дорогоцінних каменів і скрині золота. Багатшими, ніж я ніколи не може бути — у мене була мати, яка читала мені.

прівязанность2

Сподіваюся, мені вдалося переконати вас в тому, що читання вголос є не тільки приємним проведенням часу, але і дуже корисним і ефективним для розвитку вашої дитини і підготовці його до школи, і при цьому, займає не так багато часу.

Причому корисно читати вголос не тільки дошкільнятам, а й дітям до підліткового віку.

Дитина, який інтелектуально розвинений, це не тільки гордість батьків, але і хороший фундамент для майбутнього успішної людини. Ставити перед собою цілі і досягати їх, можна тільки за допомогою високого рівня інтелекту, а читання книг дозволяє прекрасно справлятися з цим завданням.

intelidzhens

Читаємо дитині вголос = інвестуємо в його майбутнє.

А ви читаєте своїм діткам книги? Спонукала вас стаття побігти терміново читати книгу дитині? Поділіться своїми думками в коментарях до цієї статті.

Якщо ви згодні з ідеєю статті, але не знаєте що і як читати дітям на англійській мові, ви можете отримати мою безкоштовну брошуру, де отримаєте відповіді на багато відповідей:

Безкоштовна брошура «Читаємо дітям вголос книги англійською мовою — Стратегії та прийоми захоплюючого читання»

безкоштовна брошура Читаємо дітям англійською