Студент — вчорашній школяр

школьник-студентКоли вчорашній школяр вступає до вузу, йому, напевно, здається, що організація навчального процесу у ВНЗ мало відрізняється від добре знайомої і звичної шкільного життя, що головна відмінність — в назвах. Шкільних вчителів змінили викладачі. Учні тепер об’єднуються не в класи, а в групи і називаються не учнями, а студентами. Якщо в школі вони повинні були обов’язково відвідувати уроки, на яких проводилися заняття з різних навчальних предметів, то тепер — «пари», кожна з яких відводиться для занять з якого-небудь навчального курсу. Студенти так само, як в школі, отримують якісь навчальні завдання, які необхідно виконати і за які ставляться оцінки.

Якщо Вам потрібна дипломна робота або курсова робота, реферат, контрольна, розрахункова робота або реферат — і Вам не вистачає часу на їх виконання — звертайтеся до професіоналів на сайті 7000.kiev.ua!

Але це всього лише зовнішню схожість. Навчальна робота студентів у вузі за самою своєю суттю відрізняється від навчання в школі. І головне, принципова відмінність полягає в тому, що вища освіта — справа добровільна. До вузу, як правило, приходять люди, які хочуть здобути вищу освіту, а це в корені міняє позицію того, хто навчається: він стає не просто більш-менш сумлінним виконавцем навчальних завдань, а допитливим, допитливим дослідником в області знання, обраної ним для своєї майбутньої професійної діяльності. Тому і навчальний процес будується таким чином, щоб створити необхідні для цього умови, для чого використовуються традиційні в вищих навчальних закладах форми навчальних занять.