Кулькова ручка — канцелярія, яка завжди повинна бути під рукою

Ера початку повсюдного використання кулькових ручок почалася в 1945 році, коли в продаж надійшла перша велика партія зручного пристрою для письма. Хоча технологія пустотілого стрижня з рухомим кульковим наконечником, заправленого чорнилом, була відома задовго до цього. Найперші зразки канцелярського предмета, що віддалено нагадує сучасну кулькову ручку, були датованому 1166 роком від Різдва Христового. Але чомусь ця технологія не була взята на озброєння, адже як відомо, до ХV століття (винаходу друкарського верстата), вся переписка, в тому числі і книжкова, вироблялося виключно від руки.

Наприкінці ХIХ століття американський винахідник Джон Д. Лауд отримав перший в історії патент на «авторучку з обертовим наконечником» (надалі було видано ще як мінімум 350 аналогічних патентів). Понад півстоліття знадобилося людству, щоб винахід автоматичного пера знайшло своє теперішнє значення. До речі, під час продажу першої партії американських кулькових ручок був такий ажіотаж, що довелося залучити поліцейських для підтримки порядку через наплив покупців. Незважаючи на настільки високий попит (в перший день було продано більше 10 тисяч екземплярів), новий пристрій для письма коштувало не дешево.

Сьогодні кулькові ручкинайбільш використовуваний пише предмет на планеті. Їх випускають безліч компаній: від найпростіших одноразових примірників до елітних канцелярського приладдя. Продаються ручки в наборі , поштучно, оптом і в роздріб. Їх нерідко можна зустріти в комплекті з іншою канцелярією (наприклад, в шкільному пеналі). Які хочеш забарвлення, яке хочеш накреслення, самі немислимі дизайни (наприклад, ручка і лазерна указка в одному предметі).

Навіть незважаючи на те, що ми все більше переходимо до машинного листа, а то і зовсім використовуємо виключно електронну кореспонденцію, цей практичний канцелярський предмет не втрачає своєї актуальності.

Шукайте хороші кулькові ручки в асортименті для офісу, школи або творчості? Зверніть увагу на www.cancuspih.com . В Інтернетмагазині представлений великий вибір сучасної канцелярії різної якості і за різною ціною. Ручки в наборі купувати зручніше в тих випадках, коли користувачеві одночасно потрібно кількох кольорів. Дітям, особливо дівчаткам, дуже подобаються кулькові ручки з блискітками. Вибирайте і купуйте якісну канцелярію від кращих виробників.