Де краще робити ринопластику?

 

В даний час пластичні операції стали доступні практично кожній людині. Особливою популярністю користуються всілякі корекції частин особи, зокрема ринопластика . Але зважившись на подібне втручання, люди нерідко замислюються про те, де краще робити ринопластику, адже вибір клініки і хірурга грає важливу роль.

Яку клініку вибрати?

Перш ніж піддавати себе хірургічному втручанню, дізнайтеся якомога більше інформації про ринопластику і можливі наслідки. Далі необхідно вибрати клініку, враховуючи такі критерії:

1. Місто, в якому знаходиться центр пластичної хірургії . Найчастіше в столичних клініках працюють кращі фахівці з багатим досвідом роботи. Отже, якість виконаної роботи буде значно вище. Однак вартість ринопластики у столичних медичних центрах завжди більше, ніж в інших містах.

2. Хірурги, які займаються корекцією носа . У хороших медичних установах повинні працювати тільки висококваліфіковані фахівці, які регулярно відвідують різні конференції та курси. Інформацію про лікарів можна знайти на офіційних сайтах медичних центрів.

3. Наявність сучасного обладнання . Медичні технології постійно розвиваються, впроваджуючи в практику новітню апаратуру. Наявність якісного обладнання в клініках пластичної хірургії грає важливу роль у виконанні якісної роботи.

4. Відгуки про медичний центр . Перш ніж зробити ринопластику, обов’язково дізнайтеся якомога більше інформації про установу та її співробітників. Це можна зробити, подивившись відгуки на офіційній сторінці або різних форумах, а також запитавши у знайомих, які зробили собі пластику носа.

Поставтеся серйозно до вибору місця проведення операції, адже це важливо для отримання бажаного результату.

На що звертати увагу, вибравши клініку?

Визначившись з центром пластичної хірургії і прийшовши на першу консультацію хірурга, обов’язково звертайте увагу на наступне:

  • Лікар повинен вислухати всі ваші побажання і порадити, як краще скорегувати ніс, щоб він виглядав естетичним.
  • Обов’язково призначаються всі необхідні обстеження і консультації фахівців з метою виявлення можливих протипоказань до ринопластиці.
  • Обговорюється вибір анестезії, час перебування в стаціонарі після операції, ціни на послуги.
  • Перед пластикою ви повинні не менше 2-3 разів відвідати хірурга, який змоделює новий ніс за допомогою комп’ютера, а також розповість про можливі післяопераційних ускладненнях.
  • Лікар розповідає про обраний метод проведення пластики носа.

Не забувайте, що має право знати про всі маніпуляціях і обстеженнях, які необхідні для проведення операції. Про це вас повинен інформувати лікар, що важливо для отримання бажаного результату.