Прекрасне місто Львів

Прекрасный город ЛьвовЛьвів — одне з найпрекрасніших міст світу, що вражає красою своєї архітектури і глибиною своїх загадок.

Гуляючи Львовом, опиняєшся в круговороті культури і різноманітних стилів: готичного, ренесансу, бароко, класицизму. Характерним для Львова став стиль австрійського модерну — сецесії, є будинки, побудовані в стилі українського і берлінського модерну, a також арт-деко, конструктивізму і Баухауз. Є також будівлі періоду сталінського неокласицизму.

Львів це вузькі вулички, запах кави, таємниці, чарівна атмосфера, внутрішні дворики, дивні розмови, цікаві деталі і незліченну кількість невеликих затишних кафе. Потрапляючи в це місто, потрапляєш в інший світ, такий спокійний і вируючий одночасно, в загадковий і чарівний. Львів — місто, в якому добре по-різному: одного, з компанією або з коханою людиною, місто, який не набридає.

Якщо ви бажаєте знати останні новини Львова, то заходьте на Сайт Львова

Місто лева оригінальне не тільки безліччю приголомшливих архітектурних споруд, величезною кількістю цікавих музеїв і пам’ятників, а ще й тим, що останнім часом став центром оригінальних закладів. Багато людей їдуть до Львова, щоб відвідати саме їх.

Культовим місцем давно стала кав’ярня «Під клепсидрою» біля центру культури і мистецтва «Дзига». Тут ви зможете випити відмінний глінтвейн, покуштувати сало в шоколаді або прохолодним ввечері зігрітися гарячою кавою, сидячи на відкритому майданчику, закутавшись в теплий плед. Тут добре і затишно, це місце об’єднує багатьох.

Дуже цікавим закладом є «бандерівський» кафе «Криївка», де відтворена атмосфера схрону (землянки) прихильників, де на стінах висить зброя і інша націоналістична атрибутика. Ви не знайдете вивіски «Криївка», і не побачите реклами цього місця, але на подив в кафе завжди дуже багато людей і не завжди можна туди потрапити. Я сама постояла в черзі, щоб туди потрапити. Місце захоплює своєю атмосферою з перших же хвилин знайомства. Ви ніби стаєте таємним спільником або присвяченим в таємницю, адже вже при вході у вас запитують пароль: «Слава Україні!»; «Героям слава!» — повинні ви відповісти. Оригінальний інтер’єр, привітні офіціанти, смачна кухня і безліч цікавих деталей, які створюють атмосферу закладу доби Української повстанської армії.

Нещодавно у Львові відкрили ще одне оригінальне і шокуюче заклад — мазохістське кафе. Ця подія викликала великий галас, його вже встигли назвати «борделем», але без будь-яких сумнівів це кафе не залишило байдужих і стало ще однією визначною пам’яткою Львова. Кафе і пам’ятник біля нього створили на честь який народився у Львові скандально відомому австрійському письменнику Леопольду фон Захер-Мазоху, від імені якого відбувся термін «мазохізм».

Львів … У нього приємно повертатися сотні разів, а їдучи приємно сумувати і бажати нових зустрічей. З кожним візитом, відкриваєш все нові грані добре знайомого міста, дізнаєшся нові таємниці і секрети і не знаєш і навіть не припускаєш, скільки нового, цікавого і незвичайного зможе ще подарувати тобі Львів.