Самокопіювальні бланки

Самокопіювальні бланки - самокопіри, друк виготовлення

Самокопіювальні бланки — вид друкованої продукції, що виготовляється з самокопіювального паперу з клейовим кріпленням з однієї зі сторін, яке дозволяє вільно відривати листи після їх заповнення.
Друк самокопирующихся бланків потрібна для виробництва рахунків, формулярів, накладних і т.д. Бланки самокопіюються мають одне головне достоїнство: вони дозволяють отримувати копію рукописної або друкованого документа без застосування копіювального паперу і ксерокса.
Виготовлення самокопирующихся бланків відбувається з різнокольорового паперу. Це дає можливість розрізняти «оригінал» від «копій».
На першому аркуші бланка зображення наносять ручкою або олівцем. Рідше використовують матричний принтер. У момент створення зображення відбиток з’являється на всіх аркушах, що лежать нижче. Зазвичай один комплект бланків може складатися від 2 до 5 аркушів, включаючи оригінальний верхній.

Замовити Самокопирующиеся бланки и бланки БСО можна на сайті www.pc-des.ru. Зазвичай їх бланки мають наступний склад:
Перший і верхній лист . На зворотному боці лист має спеціальний фарбувальний шар з мікрокапсулами. Під впливом тиску капсули лопаються, і рідина з них викликає певну реакцію, при якій нижній лист забарвлюється. Щільність першого аркуша самокопірующііхся бланків — 56 г / м2.
Середній лист або листи . Мають прошарок каоліну на лицьовій стороні, так званий абсорбуючий шар. Він фіксує барвник. Зворотна сторона листа також має шар з мікрокапсулами. Зазвичай кількість листів в середині бланків не обмежується, але для якісного перекладу зображення рекомендується використовувати не більше трьох. Щільність листів — 53 г / м2.
Нижній лист також має шар з каоліном, але не має шару з мікрокапсулами на зворотному боці. Щільність — 56 г / м2.
Як бачите, для багатьох потреб можуть стати в нагоді самокопіюються бланки. Друк індивідуальних бланків займає від 5 днів, в залежності від тиражу. Але ми також пропонуємо купити готові стандартні самокопіюються бланки. 
Бланки самокопіюються, виготовлення яких під замовлення коштуватиме трохи дорожче стандартних, також вигідно друкувати великими тиражами.