ПРОДАЮЩИЕ И ИНФОРМАЦИОННЫЕ САЙТЫ: В ЧЁМ РАЗНИЦА?

У чому ж головна відмінність продає сайту від простого? Простий більш інформаційний, він може бути навіть розважальним, але головна його складова — це якась інформація, дані, абсолютно не впливають або дуже мало впливають на конверсію. Сайт, який продає послуги, — це щось зовсім інше, тому що його головна мета — продати. Тут вже доречна інфографіка, списки переваг, форми відправлення заявки, можливість консультації з менеджером і інші чинники, які спонукають до здійснення покупки. З цього всього можна зробити один ключовий висновок: найголовніший показник успішності продає ресурсу — це його конверсія.
Разработка продающего сайта. Компания Nomax предлагает свои услуги по созданию сайта и его продвижению.

По суті своїй, конверсія — це перетворення цільової аудиторії в реальних клієнтів, і чим вона в процентному співвідношенні вище, тим краще. Замовити продає сайт можна фахівцям компанії «Nomax», і тоді ви можете бути впевнені в тому, що ми для вас створимо такий веб-ресурс, який буде не просто стимулювати відвідувача купити що-небудь, але і створювати певний настрій, надаючи потрібну інформацію і формуючи правильне ставлення до товару. Якщо ви не будете в достатній мірі приділяти увагу продають можливостям інтернет-магазину, то конверсія буде дуже маленькою, щоб сприяти успішному його розвитку.

Знову ж таки, не варто сприймати навіть утворять єдиний продає сайт тільки як каналу продажів. Його розвиток може стати новою сферою вашого бізнесу і приносити дохід. Для того, щоб продає послуги або товари сайт став успішним, необхідно правильно його оформити. Дизайн повинен впадати в очі, але при цьому не викликати роздратування. Шрифт тексту, колірна гамма і інші елементи підбираються нашими фахівцями ретельно з використанням останніх технологічних розробок. При цьому ми завжди пам’ятаємо про працездатність продає сайту і його функціонал, якому також приділяється найпильніша увага.