Зачем нужна подготовка к IELTS?

Незалежно від рівня знань англійської та підготовки, ви можете здати IELTS і отримати офіційний сертифікат. Питання лише який бал буде вказано в цьому сертифікаті і чи достатньо буде цього балу для ваших цілей.

При здачі тесту, часто бувають ситуації, коли людина знає англійську мову досить добре, але не здає іспит IELTS на відповідний рівень. Навіть цілком освічений англієць може набрати не більше IELTS 6.0, якщо попередньо підготується, як слід. І, навпаки, людина з більш слабким англійським, але знає специфіку іспиту, отримує високі оцінки. У чому ж парадокс?

Специфіка іспиту IELTS передбачає досить жорсткі часові рамки на виконання кожного завдання. Непідготовлений до цього людина допускає такі помилки:

  • втрачає концентрацію в таких умовах, простіше кажучи, не може зібратися з думками;
  • дуже добре намагається зробити першу частину завдання, але через відсутність часу повністю «завалює» решту;
  • акцентує свою увагу на несуттєві моменти, упускаючи важливі (за якими, власне, і проводиться нарахування балів).

Т.е., для успешной сдачи IELTS нужна подготовка к IELTS. Обучение этой «технологии сдачи экзамена», а также наработка необходимых навыков для сдачи теста и есть задача подготовки к IELTS.

Тому можна зробити висновок — цей іспит не тільки перевіряє знання англійської. Він також перевіряє наскільки вільно і швидко Ви можете оперувати цими знаннями. Також потрібно розуміти, що власне очікують від Вас екзаменатори.
Серед людей, які здають IELTS, вже давно з’явилася приказка:

Не вчіть англійську, вчіть IELTS

Саме тому ми надаємо інформацію про всі способи підготовки. Кожен спосіб має свої переваги.

Ви можете взагалі не готуватися до IELTS, особливо якщо ви впевнені в своїх знаннях англійської. Але пам’ятайте, що без будь-якої підготовки успішно здають IELTS тільки той невеликий відсоток студентів, навички яких значно перевищують необхідний бал.