ЧЕСНО – це громадський рух для свідомих громадян

Практично кожного року відбуваються вибори. Вони можуть бути різного масштабу – місцеві, загальнодержавні. Іноді обирають президента країни, депутатів обласних, місцевих рад, мерів населених пунктів.

Що в першу чергу цікавить майбутніх виборців? Звичайно, це інформація про кандидатів. Важливо знати, ким саме є та чи інша людина, чи дійсно вона бажає змін в кращу сторону. Самостійно важко визначити наскільки порядним є кандидат. Звичайно, кожен з потенційних депутатів, мерів багато обіцяє. Але, як зрозуміти, що все це не виявиться порожніми балачками, а дійсно буде втілено в життя? Варіант існує.

ЧЕСНО – це громадський рух www.chesno.org, котрий стає все більше і більше популярним. Існує він вже декілька років. Особлива активність припадає на останні 2-3 роки. Постійно з’являються нові його учасники.

Даний рух має тисячі прихильників по всій країні. Відмічається лише позитивна тенденція в контексті появи нових учасників. Свідомі громадяни, які детально ознайомитися з принципами функціонування «Чесно» зрозуміли, що тут працюють люди, котрим не байдужа доля держави. Проводиться достатньо вагома робота, доводиться витрачати немало сил, часу. Але, це все робиться не даремно, так як завдяки проведеній роботі кожен громадянин може дізнатись досить багато про кандидатів.

Який основний принцип функціонування руху? Перш за все це абсолютна самостійність і рівне відношення до всіх політичних сил, окремих фізичних осіб. Тобто, тут не імпонують комусь конкретно. Відповідно, надається виключно неупереджена і правдива інформація. Що це дає пересічному жителю країни? Як мінімум, можливість розуміти, наскільки заслуговує конкретний кандидат зайняти ту посаду, на котру він претендує.

Дуже важливо ознайомитись з психологічним портретом людини. Потрібно зрозуміти, наскільки адекватним, відкритим, чесним, освіченим є той чи інший кандидат. Звичайно, політтехнологи підкажуть кожному потенційному чиновнику, депутату, меру, які слова потрібно говорити, як привернути до себе увагу виборців, на чому зробити основний акцент. Але, нас кіль щирими будуть ці слова?

Саме для того, аби пересічний громадянин володів правдивою інформацією і функціонує даний рух. Розвиток країни можливий лише з тими людьми, котрі дійсно в цьому зацікавлені і якщо вони прийшли до влади практикуючі в передвиборчій гонці виключно справедливі методи.

Джерело: http://www.chesno.org/